Антиоксиданти

Що таке антиоксиданти?

Антиоксиданти – це речовини, що захищають клітини організму від різного роду шкідливих впливів. Цей термін буквально означає «антиокислювач», тобто, «захисник» від окисного (оксидативного) стресу, якому піддаються клітини під впливом вільних радикалів.

Антиоксиданти важливі для всіх органів і систем організму, але особливо яскраво виявляють свою дію щодо серцево-судинної, кровотворної, імунної систем, сприяють поліпшенню стану зору, шкіри.

  1. В результаті впливу різних факторів відбувається процес пошкодження молекул, порушується обмін речовин і енергії, накопичується надмірна кількість активних агентів, що ушкоджують – так звані ” вільні радикали ”.
  2. Вільний радикал утворюється в той момент, коли кисень, який бере участь в процесі метаболізму, втрачає електрон. Намагаючись відшкодувати втрату електрона, вільний радикал відбирає електрон, наприклад, у молекули, що входить до складу клітинної мембрани, перетворюючи її в новий вільний радикал.
  3. Ця ланцюгова реакція послаблює клітинну мембрану, порушує цілісність клітини і відкриває дорогу багатьом дегенеративним захворюванням, розвивається оксидативний стрес.
  4. Антиоксиданти, потрапляючи в кров, «знаходять» пошкоджені молекули, і віддають пошкодженим молекулам відсутні електрони.
  5. Відновлюється нормальна структура молекул, процес окислення зупиняється.

Де містяться антиоксиданти?

Антиоксиданти містяться в різних продуктах харчування, але найбільше їх в рослинній їжі. Саме тому для збереження здоров’я рекомендується вживати якомога більше овочів, фруктів, зелені, салатів, зернових культур. Крім того, антиоксиданти містяться в молочних продуктах, рибі, нежирному м’ясі. Серед напоїв, багатих антиоксидантами – зелений чай, червоне вино і натуральна кава. Ці корисні речовини також містяться в нерафінованій оливковій олії і чорному шоколаді.
З точки зору хімії, деякі вітаміни і мікроелементи є антиоксидантами. Це вітаміни А, С, Е, а також селен і відносно недавно відкрита речовина під назвою лікопін.

Як забезпечити свій організм антиоксидантами в потрібній кількості?

Щоб організм мав можливість протистояти шкідливому впливу вільних радикалів на клітини, необхідно забезпечити різноманітне харчування і доступ до якісних продуктів. Ідеальна в цьому відношенні, наприклад, середземноморська дієта, що передбачає вживання овочів, риби, оливкового масла, цільнозернового хліба, молочних продуктів. Вітчизняні традиції харчування, на жаль, не сприяють забезпеченню організму антиоксидантами в повній мірі, і проблема не тільки в наших харчових звичках, а й в тому, що деякі продукти недоступні нам протягом року (наприклад, свіжі овочі і фрукти). А деякі (зокрема, риба) занадто дорогі для того, щоб можна було вживати їх регулярно.
Необхідні для нормальної життєдіяльності та здоров’я антиоксиданти людина може отримувати як з різноманітним харчуванням, так і в добавках до їжі. Оксілік®, в складі якого провітамін А (бета-каротин), С, Е і селен (у вигляді селенових дріжджів), містить також лікопін – речовину з високою антиоксидантною активністю, що отримується з томатів.

Оксілік® рекомендується в якості дієтичної добавки для корекції раціону і дієтичного харчування як джерело антиоксидантних вітамінів і селену.

Рекомендації до застосування

ОКСИЛІК
Виробляється в Німеччині

Джерело антиоксидантних
вітамінів і селену

Достатньо всього
1 капсули в день

Інструкція по застосуванню, склад, показання

ОКСІЛІК (OXYLYC)

Виробник: Woerwag Pharma, Німеччина

СКЛАД ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ:

капс., № 20

Назва інгредієнта Кількість
Вітамін С (кислота аскорбінова) 300 мг
Вітамін Е (токоферол, дистилят з рослинної олії) 36 мг
Провітамін А (диспергований β-каротин) 2 мг
Лікопін (каротиноїди, ізольовані з екстракту томатів) 2 мг
Селен (натрію селенат) 50 мкг

Допоміжні речовини: соєве масло рафінована, соєве масло гидратированное, лецитин. Оболонка капсули: желатин, гліцерин 99,5%, вода дистильована, заліза оксид чорний Е172, заліза оксид червоний Е172. БЕЗ ГМО.

№ 05.03.02-03 / 75830 від 30.07.2012 до 30.07.2017

ХАРАКТЕРИСТИКА:

рекомендується в якості дієтичної добавки для корекції раціону дієтичного харчування як джерело антиоксидантних вітамінів і селену.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВЖИВАННЯ:

вживати по 1 капсулі на добу під час їжі протягом 1 міс. Перерва – 4-6 тижнів. Не застосовувати препарат як замінник повноцінного і збалансованого харчування! Не перевищувати рекомендовану добову дозу!

ПОБІЧНА ДІЯ:

Не застосовувати при індивідуальній непереносимості будь-якого з компонентів комплексу (алергічні реакції). Продукт не призначений для діагностики, лікування або профілактики захворювань.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

В сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ° C.

Склад Оксиліка*

5
активних
антиоксидантів

Оксилік

Селен

Уповільнює процес старіння, захищаючи клітини від пошкоджень вільними радикалами

Пов'язує і виводить з організму солі важких металів

Допомагає організму засвоювати йод, який сприяє утворенню гормонів щитовидної залози

Лікопін

Знижує рівень оксидативного стресу

Зменшує ризик розвитку атеросклерозу

Бере участь в профілактиці захворювань очей, захищаючи кришталик ока і зменшує ризик розвитку катаракти

Забезпечує захист ДНК, що може запобігати
розвитку
онкологічних захворювань

Провітамін А

Необхідний для росту
і регенерації
епітеліальних
тканин, для загоєння тканин,

важливий для росту кістки і хряща

Необхідний для здоров'я
репродуктивної
системи

Захищає зір

Стимулює вироблення антитіл і покращує стійкість
людини до інфекцій

Стимулює вироблення меланіну, який забезпечує прояв засмаги і допомагає захистити шкіру від УФ променів

Вітамін Е

Має високу
антиоксидантну

здатність, захищає
клітинні мембрани

Уповільнює старіння тканин
організму

У поєднанні з вітаміном С

допомагає захищати шкіру від

негативного впливу ультрафіолетових променів

Вітамін С

Вловлює і дезактивує вільні радикали, з якими пов'язані різні пошкодження клітин, уповільнює процеси розвитку атеросклерозу, знижує ризик розвитку раку шлунка і кишечника

Важливий для стану сполучної тканини, так як забезпечує синтез колагену, надає регенеруючу дію

Покращує імунологічний статус організму

Gears

Всі компоненти «Оксілік» підібрані таким чином, щоб покращувати засвоєння і посилювати дію один одного (синергічний ефект). Всі компоненти оточені комплексом фосфоліпідів, що підвищує всмоктуваність в шлунково-кишковому тракті

Рекомендації до застосування антиоксидантів*

Передчасне старіння і погіршення стану шкіри

Чому шкіра старіє швидше? Як уникнути прискорення процесів старіння шкіри?

Детальніше

Вплив ультрафіолетових променів

Всупереч існуючій думці, ми піддаємося впливу ультрафіолету не тільки тоді, коли загоряємо на пляжі

Детальніше

Порушення функцій щитовидної залози

Щитовидна залоза - життєво важливий орган і при цьому дуже чутливий до впливу навколишнього середовища

Детальніше

Несприятливий вплив навколишнього середовища

В результаті несприятливого впливу навколишнього середовища в організмі людини відбувається більш інтенсивне утворення вільних радикалів

Детальніше

Сайт розроблено Medinfo Digital